Підприємства

28 липня 1989 року засновник групи Ігор Михайлович Слюнков зареєстрував своє перше підприємство – туристичне агенство «Меридіан».

У 1992 році було відкрито ще один напрямок бізнесу – будівництво автозаправних станцій і роздрібний продаж нафтопродуктів. Нова компанія була названа «ЛІС».

1995-2000 роки стали для ЛІСа роками активних інвестицій в підприємства будівельної індустрії. Утворена Група підприємств ЛІС.

У 2000-2005 роках були зроблені інвестиції в ряд підприємств громадського транспорту.

З 2004 року було розпочато новий напрям бізнесу – будівництво та управління комерційною нерухомістю.

Протягом останніх років найбільших результатів досягли такі підприємства Групи:

До складу групи ЛІС входить так само більш десяти малих підприємств, що надають різні сервісні послуги.

В даний час Група ЛІС c загальною чисельністю працівників близько 2000 чоловік – один з найбільш успішних приватних бізнесів України.

До основних сфер діяльності Групи відносяться виробництво будівельних матеріалів, громадські перевезення, управління комерційною нерухомістю.

Фабрика дверей ТМ VERTO

ТОВ Фабрика Дверей «БудМайстер», один з найбільших виробників міжкімнатних дверей на території України. Підприємство більше 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, випускаючи широкий асортимент продукції під Торговою Маркою Verto. На сьогоднішній день продукція Фабрики Дверей завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю, сучасним дизайном і відмінним співвідношенням ціни – якості пропонованої продукції. Фабрика Дверей входить в інвестиційно-виробничу групу підприємств «БудМайстер», що створює стабільну фінансову інфраструктуру Фабрики і гарантує активний і динамічний розвиток ТМ Verto на території всієї України і за її межами.

Завод залізобетонних виробів ТМ Будмайстер

Завод залізобетонних виробів «Будмайстер» є сучасним підприємством з багаторічним досвідом розвитку, яке почалося ще з середини 60-х років.

Пріоритетним напрямком діяльності заводу є виробництво і продаж залізобетонних виробів загальнобудівельного призначення для будівництва будівель і споруд, яким в будівництві відведена визначна і фундаментальна роль.

За рівнем технічних і економічних характеристик залізобетонні вироби є основним конструктивним матеріалом і займають пріоритетне місце в виробництві будівельної продукції. Високий рівень якості продукції, величезний досвід і бездоганність виробництва дозволили забезпечити якісними залізобетонними виробами значну кількість будівельних об’єктів.

Фабрика будівельних сумішей ТМ Будмайстер

ТОВ «Фабрика будівельних сумішей« БудМайстер »з 1999 року є виробником якісних сухих сумішей для будівництва. На сьогоднішній день «БудМайстер» є найбільшим і найпотужнішим національним виробником будівельних сумішей.

Стратегія нашого підприємства – це стратегія лідерства, що базується на впровадженні інноваційних технологій. Ми ставимо перед собою високі технологічні завдання. Ми створюємо нове сучасне українське підприємство. Найважливіший принцип діяльності підприємства – випуск продукції європейської якості.

Асортимент продукції ТМ «БудМайстер» складається з більш ніж 100 позицій і включає в себе будівельні суміші, затребувані на будь-якому етапі будівництва або ремонту.

Виробництво тротуарної плитки ТМ BRUKLAND

Компанія «Brukland» була створена в 2016 році на базі промислового гіганта заводу «Будмайстер», який понад 20 років є провідним виробником конструктивного залізобетону та іншої будівельної продукції на території України. Всі наші вироби піддаються ретельному контролю в лабораторії, що гарантує високу якість послуг.

Метою компанії «Brukland» є виготовлення продукції по найвищому стандарту. Ми хочемо задовольнити вимоги навіть найвимогливіших клієнтів відповідно до принципу, що благополуччя покупця – це наш успіх.

Багаторічний досвід дозволяє нам постійно розвиватися – розширювати асортимент продукції, удосконалювати якість послуг, розвивати дистриб’юторську мережу і збільшувати кількість задоволених клієнтів.

На сьогоднішній день продукція ТМ Eco-Doors завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю і співвідношенням “ціна-якість” пропонованої продукції. Фабрика Дверей входить в інвестиційно-виробничу групу підприємств “Будмайстер”, що створює стабільну фінансову інфраструктуру і гарантує активний і динамічний розвиток ТМ Eco-Doors на території України і за її межами

Завод будівельних лісів і опалубки ТМ Будмайстер

Завод «Павлоградспецмаш», бере свій початок з 1928 року. Спочатку це була Павлоградська міжрайонна тракторна станція (МТС), потім міжрайонні тракторні майстерні, і міжрайонні майстерні капітального ремонту.

У 1996 році завод був приватизований, в результаті чого був перейменований в «Завод« Павлоградспецмаш ».

У 2008 році виробництво «Заводу« Павлоградспецмаш »почало працювати на нових майданчиках: у зв’язку із запланованим розширенням виробництва підприємство переїхало з центральної частини в промислову зону міста Павлограда.

Нове виробництво оснащено передовим технологічним обладнанням, що дає можливість збільшити обсяги продукції, що випускається в кілька разів.

Мережа автобусних станцій ДОПАС

Приватне акціонерне товариство «Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій» У складі підприємства 33 автостанції, розташовані в містах і районних центрах Дніпропетровської області. Щодня з автостанцій підприємства відправляються 3800 автобусів.

Управління комерційною нерухомістю Бізнес-Центр

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес-Центр» було утворено в лютому 1998 року.

Основні види діяльності ТОВ «Бізнес-Центр» включають в себе:

– операції з комерційною нерухомістю (здача в оренду офісів, магазинів, будинків, складів і виробничих приміщень в Павлограді та районі);

– управління комерційною нерухомістю, надання широкого спектру послуг орендарям комерційної нерухомості;

– продаж і здача в оренду нерухомості замовника з повним юридичним супроводом угоди.

Ми займаємося виключно операціями з комерційною нерухомістю, тому якщо Ви звернетеся до нас з приводу оренди офісу, магазина, складу, приміщення вільного призначення, то можете бути впевнені, що наші співробітники в найкоротші терміни запропонують вам інформацію про найбільш підходящих для вас варіантах.

Повне товариство «Центральний міський ломбард ТОВ” Юридична компанія “Ліга” і Компанія “

ПРО КОМПАНІЮ:

Успішно працює на Фінансовому ринку з 1995 року, є членом Асоціації ломбардів України.
Фінансові послуги, що надаються нашим Ломбардом – надання коштів у позику, в тому числі и на умовах фінансового кредиту.

Наш Ломбард видає грошові кредити громадянам під заставу ювелірних виробів із дорогоцінних металів (золота). Діяльність товариства спрямована на роботу з клієнтами різних вікових и СОЦІАЛЬНИХ категорій, при цьому дотримується індивідуальний підхід до кожного клієнта. За всю Історію ДІЯЛЬНОСТІ ми прагнемо до розуміння и відповідності побажань наших КЛІЄНТІВ. Наша мета – надавати небанківські фінансові послуги приватним особам на віщому рівні. У зв’язку з цим, ми постійно працюємо над підвищенням стандартів обслуговування клієнтів та спрощення умов видачі ломбардних кредитів.